KAPAT× Telefon +90 555 002 64 71

                                     BARBAROS BÖCEK İLAÇLAMA

 

Barbaros, İstanbulun Avrupa Yakası'nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Kirazlı; doğusunda Kazım Karabekir; batısında Hürriyet; güneyinde ise Bahçelievler ilçesine bağlı Kocasinan mahalleleri bulunmaktadır. İsmini ünlü Türk denizcisi Barbaros Hayterrin Paşa'dan almaktadır.

Kaynak: Wikipedia

 

 

 METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA

Metropol Böcek İlaçlama hizmetleri firmamız haşere ilaçlama konusunda BİYOSİDAL ÜRÜN belgesine sahip uzman kadromuz geniş yelpazeli servis ağı ve piyasadaki adı ile hizmet verdiği bireysel ve kurumsal müşteri statüsü ile Marmaranın en çok tercih edilen ilaçlama firmasıdır.         Heşere mücadelesi ve kemirgen mücadelesi konularında verdiğimiz hizmet DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) yönergeleri doğrultusunda TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI kurumunun uygun gördüğü kriterlere %100 uyum göstermektedir. 20 yıllık tecrübemizle sizlere bir telefon kadar yakınız. ÖNCE İNSAN ve ÖNCE SAĞLIK ilkelerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

       ZAMANINDA VE ANINDA İLK MÜDAHALE

Böcek haşere ve kemirgen ilaçlama konusunda Marmara bölgesinin tümü İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında İzmir bölgesinin tüm ilçelerin tüm mahallelerine maksimum 2 saat içerisinde teknisyen kadromuz ve geniş servis ağımız ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarına acil bir şekilde müdahale edebilmekteyiz. İlaçlama firması olarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları kendi sorunlarımız kabul edip  bir önce ve %100 bir şekilde çözüme kavuşturmak en belirgin ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve hizmet beklerken kaybettiği zamanın ne kadar değerli olduğunu bilip bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Peki haşere mücadelesinde ilk anda müdahale neden önemlidir. bu sorunun cevabı ^Biyoloji Bilimi^ tarafından insanlara sunulmuştur. Böceklerin yaşam döngüsü insanlara verdiği maddi manevi zararlar ve bulaştırdıkları çeşitli hastalıklar ve çabuk çoğala bilme yeteneklerinde gizli olup önlenemez bir hale gelmeden ve sağlığımızla oynamalarına iizn vermeden acil bir şekilde önlem alınmalıdır. Marmara ve İzmir bölgelerinde mücadele ettiğimiz türler böcek türleridir. Yeryüzünde sayısı net olarak belirlenememiş milyonlarca böcek türü mevcuttur. Ve bu böceklerin öoüu kendi içlerinde dahi çeşitlilik gösterirler. Bu böceklerin her bir türü kendi iöinde milyonlarcadır. En can alıcı özellikleri çabuk üreyebilmeleri ve bulundukları ortama çok çabuk uyum sağlaya bilmeleridir. Bu nedenlede mücadelesi oldukça zor ve teferrutlı olan haşereler ilk görüldüğü anda SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı BİYOSİDAL ÜRÜN uygulama belgesine sahip konunun uzmanı firmalar ile irtibata geçilerek müdahale edilmelidir. Yukarıdada belirttiğimiz gibi ÖNCE İNSAN ÖNCE SAĞLIK ilkelerimiz ile METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.   7/24 Bize ulaşabilirsiniz. 

 

               KOKULU İLAÇLAMA

 

Kokulu ilaçlama yöntemi böceklerin ve haşerelerin çok sayıda bulunduğu alanlarda uygulanmaktadır. Bu ilaçlama, sıvı haldeki ilacın püskürtme yolu ile uygulanmasıyla yapılır. Kokulu ilaçlama oldukça etkili bir yöntem olduğu için kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu ilaçlamada iş alanlarımızı kısa bir süre terk etmeniz gerekecektir. iş alanları kokulu ilaçlama sonrasında mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.Kokulu ilaçlama insan sağlığı açısından eğer gerekli önlem alınmaz problem doğurabilmektedir. Bu sebeple evi havalandırmak ve bu zaman içerisinde evden uzaklaşmak gerekmektedir.

 

 

                   KOKUSUZ İLAÇLAMA

 

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanır. Bu ilaçlama yönteminde işyerinizi terketmenize gerek kalmaz. Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. iş alanlarımızın ilaçlanması açısından en uygun yöntemlerdendir. Daha güvenilir ve daha sağlıklı bir ilaçlama yöntemidir.Kokusuz ilaçlama yatalak hastaların olduğu alanlara rahat bir şekilde uygulana bilir bir ilaçlama yöntemidir. Bu sebeplede çok fazla rağbet görmektedir.Ama her halukarda zehrin bilgili ellerde ilaç ilacın bilgisiz ellerde zehir olduğunu unutmamak gerekmektedir.

 

 

                     JEL İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

 

Jel ilaçalamada; ilaç mekanın çeşitli noktalarına uygulanır. İlaç haşereler için çok cazip bir besin kaynağıdır. Bu besin kaynağını yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böceği yiyerek zehirlenirler. Böylece zincirleme olarak tüm böcekler yaşamlarını yitirirler. Jel İlaçlama uygulamalar arasında en zararsız olan ilaçlama yöntemidir. Sağlık bakanlığının ilaçlama firmalarına mücadele konusunda öncelik verilmesi gereken biyosidal ürünün jel olması gerektiği konusunda ortalama 6 ayda bir yazı geçmektedir. Problemi uzun vadede kökünden çözmesi ve dayanıklılık gücünün daha uzun olması sebebiyle biz ilaçlama firmalarıda bu uygulamayı önermekteyiz. Unutmayınki her işi uzmanına bırakmak gerekmektedir.

 

                     BAĞCILAR BÖCEK İLAÇLAMALARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 

 

1) BAĞCILAR BÖCEK ilaçlamalarında mutlaka SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı firmaları tercih edilmelidir.

2) BAĞCILAR BÖCEK ilaçlamalarında mutlaka BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA belgesine sahip olan firmaları ve eğitimli teknisyenleri seçtiğinizden emin olur

3) BAĞCILAR BÖCEK ilaçlamalarında kullanılan biyosaidal ürünlerin kısacası ilaçların  SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı olmasına özen gösterin. 

4) BAĞCILAR BÖCEK ilaçlamalarında   uygun makinaların kullanıldığından emin olun.

5) İlaçlanan ortamdan minimum 3 saat uzak kalın.

6) İlaçlamayı mutlaka yasal çalışan firmalara yaptırın. 

METROPOL BÖCEK İLAÇLAMA olarak firmamız çalışma arkadaşlarımız ve ilkelerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı olup BİYOSİDAL ÜRÜN uygulama iznine sahip olmakla birlikte sizlerin sorunlarını sorunlarımız sağlığınızı sağlımız olarak görmekteyiz. 7/24 maksimum 2 saat içerisinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

admin admin, 27.04.2017 | Posted in Blog